Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ СТРІМКО РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД, КЕРІВНИКИ ТА ВЧИТЕЛІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПОВИННІ ЙТИ В НОГУ ЗІ ЗМІНАМИ.

ВІКТОРІЯ ГРОБОВА: Освітня галузь стрімко рухається вперед, керівники та вчителі закладів освіти повинні йти в ногу зі змінами. Сучасне заняття сьогодні неможливо уявити без використання інформаційних технологій, а вчителю все складніше вдосконалювати освітній процес без допомоги відповідного обладнання.

Працівниками Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації на базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради проведено 18.06.2019 чергову  нараду з питань підготовки перших класів до роботи в умовах Нової української школи для освітян м.Ромни, Роменського та Недригайлівського районів, Вільшанської, Коровинської сільських рад, Недригайлівської селищної ради Недригайлівського району, Андріяшівської сільської ради Роменського району.

Очільниця освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА проаналізувала першочергові освітні завдання щодо створення нового освітнього простору, забезпечення реалізації права кожної дитини на якісну освіту, акцентувала увагу на забезпеченні перших класів сучасним комп’ютерним, мультимедійним  та дидактичним обладнанням, новими учнівськими меблями.

На нараді обговорено також питання щодо поділу класів на групи при вивченні окремих предметів, створення та функціонування інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти, забезпечення закладів освіти високошвидкісним Інтернетом, порядок використання субвенції з державного бюджету місцевим для створення нового освітнього середовища для першокласників.

Особливу увагу приділено відкриттю ресурсних кімнат та медіатек у закладах загальної середньої освіти, створенню комфортних умов для дітей з особливими освітніми потребами, що сприятимуть їх соціалізації  та адаптації до освітнього процесу.