Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації проведено відеоселекторну нараду з керівниками органів управління освітою щодо особливостей та умов роботи дошкілля в умовах карантинних обмежень та неухильного дотримання виконання нормативних документів і постанов Кабінету Міністрів України та Головного  державного  санітарного лікаря України

Директор Департаменту освіти і  науки Вікторія ГРОБОВА акцентувала увагу учасників на обов’язковості  дотримання комплектування груп у закладах дошкільної освіти відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту». Вона зазначила, що необхідно утворити комісії разом із територіальним органом Держпродспоживслужби  України в Сумській області та обстежити садочки щодо можливості їх відкриття на період карантину. Відкриття закладів дошкільної освіти можливе лише після позитивно підписаного акту територіальним органом Держпродспоживслужби  України в Сумській області та за погодженням Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рекомендовано провести моніторинг опитування батьків щодо потреби відвідування дітьми дитячих садочків та створити відповідні умови щодо їх відкриття.

Начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Світлана БИРЧЕНКО наголосила на неухильному виконанні постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 р. № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».