Управління освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38-а, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: http://osvita-sumy.com.ua/

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8-00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Обласний конкурс «Совенятко» природничо-математичного напрямку для учнів початкових класів

 

У заключному етапі обласного конкурсу «Совенятко» взяли участь  9 команд. Це команди «Барвисті краплинки» (Буринський район), «Живинка» (Конотопський район) «Бджілка» (Роменський район), «П’ятий елемент» (Ямпільський район), «Екологічні детективи» (м. Глухів), «Веселка» (Лебедин), «Міцні горішки» (м. Охтирка), «Журавлик» ( м. Ромни), «Веселка» (м. Суми).

Урочисто захід відкрив Юрій Іванович Харламов, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної загальної середньої та позашкільної освіти.

Також учасників конкурсу, привітали учні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9, м. Суми.

На високому естетичному рівні були оформлені та представлені конкурсні матеріали для презентації виставки «Давайте будем все оберігати: джерела, ріки, квіточки малі. Любить всім серцем й завжди пам’ятати, що ми є часточка природи на Землі».

Кожна команда мала можливість проявити себе у змаганнях за чотирьма блоками: творчий, інтелектуальний, математично-логічний, природничо-діяльнісний.

Під час представлення своєї команди учні наголошували на чуттєве відношення до природи, що оточує нас.

Виступи всіх команд проходили під музичний супровід, із застосуванням сучасних інформаційних технологій – мультимедійних презентацій. Усі учні мали яскраві костюми та атрибутику, що відповідала назвам команд.

Члени журі, на чолі з головою – Чайченко Надією Натанівною, доктором педагогічних наук, професором, завідуючою кафедри Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, визначили переможців конкурсу, які були нагороджені дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністраціі:

І місце – команда  «Живинка» з Конотопського  району.

ІІ місце – команди «Веселка» з м. Лебедин та «Міцні горішки» з м. Отирка.

ІІІ місце – команди «П’ятий елемент» з Ямпільського району та «Журавлик» з м. Ромни.

За активну участь у заключному етапі обласного конкурсу «Совенятко» нагороджені дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністраціі команди: «Бджілка» з Роменського району, «Екологічні детективи» з м. Глухів, «Веселка» – м. Суми.

Серед учасників конкурсу було визначено переможців за номінаціями: «Юний еколог»  – Пономаренко Анастасія Олександрівна, учениця 4 – Б класу Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Буринської районної ради; «Творча особистість» –  Лазоренко Тетяна Олегівна, учениця 4 – А класу Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Буринської районної ради; Гирич Олена Сергіївна,учениця 4 – А класу Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради; Проценко Дарина Володимирівна, учениця 4 класу  Перехрестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради; «Кращий ерудит» – Мироненко Ігор Олегович, учень 4 класу Попівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Конотопської районної ради; Давидюк Яна Сергіївна, учениця 4 – А класу Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради; «За артистизм» – Лойченко Ангеліна Романівна, учениця 4 – А класу Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради; Міньковська Анастасія Олександрівна, учениця 4 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ямпільської районної ради; «Кращий математик» – Зайка Валерія Андріївна, учениця 4 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради; Лєвша Марина Сергіївна, учениця 4 – А класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради.

Конкурс успішно крокує по Сумщині завдяки вчителям-ентузіастам.      І саме кращі з них – керівники команд-переможців, були відзначені подяками управління освіти і науки обласної державної адміністрації за якісну роботу з талановитими та обдарованими учнями початкових класів у підготовці до ІІІ етапу обласного природничо-математичного конкурсу «Совенятко»: Голінка Ольга Миколаївна, керівник команди «Живинка» загальноосвітніх  закладів Конотопської районної ради, Калініченко Алла Василівна,  керівник команди ««Веселка»  Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради, Борисенко Любов Григорівна, керівник команди «Міцні горішки» Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради, Плескач Марія Федорівна, керівник команди «П’ятий елемент» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ямпільської районної ради, Явтушенко Валентина Іванівна, керівник команди «Журавлик» Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені № 1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради.

За якісну організацію проведення конкурсу «Совенятко» на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 м. Суми, подякою управління освіти і науки обласної державної адміністрації відзначено директора школи Петрюченка Григорія Сергійовича.

Переможці конкурсу отримали дипломи, цінні подарунки та незабутні враження.