Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Підбито підсумки VII обласного турніру юних економістів

Цього року до участі в уже традиційному турнірі зареєструвалися 18 команд з міст Суми, Охтирка, Конотоп, Краснопілля. Майже 100 учасників змагалися за звання кращої команди юних економістів.

Під час конкурсних змагань школярі міста Суми та області презентували власний погляд на гострі економічні проблеми, суспільно-економічні виклики та оптимальні шляхи їх вирішення.

Покровський ярмарок для шосткинців

Державний навчальний заклад «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» взяв участь у міському «Покровському ярмарку», який проходив у рамках святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва, що  відзначають на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке здавна є одним з найулюбленіших для українців.  

Ми – молодь XXI століття, у наших руках – доля України

Під таким девізом у державному професійно-технічному навчальному закладі «Синівський професійний аграрний ліцей» святкували День Захисника Вітчизни та Покрову Пресвятої Богородиці. У закладі відбулася музично-спортивна програма «Козацькі розваги», під час якої дві команди юнаків з козацьким запалом, силою й завзяттям «вступили в бій за перемогу».  

Обласний форум об’єднав представників позашкілля Сумщини

Місто Суми 12 жовтня 2017 року зібрало представників позашкілля області на форум педагогічних працівників «Позашкільна освіта Сумщини в умовах реформування національної освіти». У заході взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

Розпочався VII обласний турнір юних економістів

На базі Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету 12 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття VII обласного турніру юних економістів. 

Конкурс є прекрасною можливістю для школярів міста Суми та області презентувати власний погляд на гострі економічні проблеми, суспільно-економічні виклики та оптимальні шляхи їх вирішення.