Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ «ОСВІТА» РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На засіданні колегії 30 червня 2020 року, що відбулася в онлайн-режимі, освітяни області обговорили актуальні питання розвитку галузі «Освіта», а саме: про виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в Білопільському та Липоводолинському районах; про роботу органів управління освітою Краснопільської, Недригайлівської селищних рад, м. Суми щодо організації діяльності закладів позашкільної освіти із забезпечення рівного доступу до позашкільної освіти дітей та учнівської молоді; про стан ведення діловодства в органах управління освітою Охтирського району та Бездрицької об’єднаної територіальної громади.

ЗНО в умовах карантину

Гробова Вікторія Павлівна, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, про ЗНО в умовах карантину

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН

На Сумщині 28 червня урочисто відзначили одне з найголовніших державних свят – День Конституції України.

До участі у святкових заходах долучилася директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби!

Люди, які обирають державницьку діяльність, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Ви є опорою країни у функціонуванні всіх гілок влади.

Щиро дякую державним службовцям, зокрема, тим, які працюють в освітній галузі, за належне виконання повсякденної копіткої роботи, адже саме на ваші плечі покладено важливу, почесну, благородну і відповідальну функцію –  всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.

ДО ЗНО 2020 РОКУ ЗАЛИШИЛОСЬ 3 ДНІ - МОН ПІДГОТУВАЛО ВІДЕОРЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯК БЕЗПЕЧНО СКЛАСТИ ТЕСТУВАННЯ

Що потрібно взяти з собою на тестування?За якими показниками здоров’я допускатимуть на ЗНО? Яких правил дотримуватись, щоб тестування пройшло в безпечних для здоров’я умовах? Про це та інше – у відео для учасників ЗНО

Відеоматеріал створено за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні та швейцарсько-українського проєкту Decentralization for Improved Democratic Education та DOCCU.

Переглянути відео можна за посиланням: ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники

 

Подкатегории