Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОБЛАСНА НАРАДА-СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ МІЖШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИХ КОМБІНАТІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 20 червня на базі Грунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Охтирської районної ради відбулася нарада-семінар для директорів та заступників директорів МНВК Сумської області «Методика розробки навчальних планів для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти за робітничими професіями в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті».

Наталія САМОЙЛЕНКО, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виробничого процесу в МНВК відповідно до Стандартів на компетентнісній основі. У формі консультаційного діалогу пройшов виступ «Методика розробки навчальних планів для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти за робітничими професіями «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» та «Швачка» заступника директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Віктора СКИБИ. Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Єлізавета ЯЩЕНКОВА акцентувала увагу присутніх щодо методичних аспектів професійної підготовки учнів. Ірина КОРЕНЕВА, методист з трудового навчання Сумського ОІППО зосередила увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо викладання трудового навчання на наступний навчальний рік, а саме технологічного профілю.

На обласній нараді-семінарі були присутні: Сітало В.Д., начальник відділу освіти, молоді та спорту Охтирського району; Сень Л.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Охтирського району.

Під час проведення «круглого столу» директори МНВК обговорили зміни в нормативній базі створення Ресурсних Центрів України.