Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЧОТИРИ ШКОЛИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКУ ВІДЗНАКУ «ETWINNING SCHOOL»!

Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі освітнього закладу. Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі ETWINNING*, цю нагороду отримали лише 2 216 закладів з усієї  Европи, у їх числі 36 українських шкіл

У Сумській області цю нагороду отримали такі освітні заклади: Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Р.Руднєва; Білопільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1; Сумська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Стрельченка; Конотопська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2.

Як зазначила спеціаліст з організації заходів «eTwinning Plus Ukraine co-funded by the Erasmus+» Анастасія ЗАХАРЧЕНКО,  це перша нагорода програми, яка відзначає роботу не лише окремих учителів, а цілої команди ітвіннерів та керівництва школи: «Усі ми знаємо, що корабель може успішно пливти до цілі тільки тоді, коли у нього є мудрий капітан і натхненна та злагоджена робота команди, яку саме він покликаний забезпечити. Тож ми дякуємо Вам за підтримку творчих ідей ваших вчителів та учнів; реалізації проектів, розвиток інноваційних підходів та сучасних технологій! І нехай все це дає свої плоди: робить Вашу школу шанованою, вчителів – ще професійнішими, а учнів – успішними людьми ХХІ ст.!».

За посиланням ви можете знайти вітання із цією перемогою від TIBOR NAVRACSICS – ЕВРОКОМІССАРА З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ: http://osvita.sm.gov.ua/images//2019/PRIMERY_EDUCATION/European commission.Congratulation letter.pdf.

Довідково: Програма «eTwinning Plus» спрямована на залучення середніх шкіл України до єдиної європейської Інтернет-мережі, обмін ініціативами, налагодження співпраці. eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з учителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання. А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!