Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 ТРИВАЮТЬ, ТОМУ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020, ВИДАЧІ УЧНЯМ ДОКУМЕНТІВ ПРО БАЗОВУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ НЕОБХІДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

На цьому наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА під час відеоселекторної наради з керівниками органів управління освітою щодо особливостей використання державної субвенції у 2020 році, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організованого завершення 2019/2020 навчального року

Вікторія ГРОБОВА зазначила про важливість неухильного виконання   постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Тимчасововиконуючий обов’язки заступника директора Департаменту освіти і науки Юрій ХАРЛАМОВ розповів про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, особливу увагу звернув на організацію підвезення учнів до пунктів тестування, дотримання протиепідемічних заходів під час проведення ЗНО. Він зазначив, що цього року в запрошеннях вказано час прибуття учня на пункт тестування та збільшено термін пропуску учнів на пунктах.

Начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Алла ШАМРАЙ розповіла про особливості використання державної субвенції у 2020 році на створення нового освітнього середовища у початкових класах для роботи в умовах Нової української школи, придбання та ремонт обладнання для харчоблоків шкільних їдалень, придбання шкільних автобусів.

Начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Світлана БИРЧЕНКО наголосила, що з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році Міністерством освіти і науки України рекомендовано не проводити масові заходи  із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори, акцентувала увагу на термінах видачі учням документів про освіту.

Вона зазначила, що керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити і затвердити графіки видачі документів про освіту випускникам 9-х класів з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Учням, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, доречно надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020/2021 навчального року.

У ході онлайн-спілкування з керівниками органів управління освітою, директорами інтернатних закладів обговорено проблемні питання, що виникають у закладах освіти при підготовці до проведення ЗНО-2020.