Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО З УЧАСНИКАМИ ВСЕСВІТНІХ УЧНІВСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР (ISFU15 WORLD SCHOOL SPORT GAMES)

22 вересня 2021 року відбулась зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО з учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор (ISFU15 WorldSchoolSportGames) у 2021 році та їх тренерами.

У складі збірної команди України виборювали перемогу  12 учнів Сумщини у змаганнях із дзюдо, боротьби греко-римської, тхеквондо та легкої атлетики.

6 золотих, 1 срібна та 4 бронзові нагороди – такий здобуток наших спортсменів на Всесвітніх іграх...

У КОНГРЕСНО-ВИСТАВКОВОМУ ЦЕНТРІ 20 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ В М. КИЇВ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ДОШКІЛЛЯ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ 30»

«Головна мета державної політики в галузі дошкільної освіти – забезпечення доступної та якісної освіти для всіх дітей відповідного віку, яка є стартовою платформою для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі та стратегічними цілями державної політики у сфері дошкільної освіти було визначено забезпечення її доступності, подолання черги до закладів дошкільної освіти, розширення мережі закладів, створення сучасного розвивального інклюзивного освітнього простору», – наголосив під часзаходу Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.

 Міністр привітав педагогів дошкільної галузі із Всеукраїнським днем дошкілля та подякував педагогам за їх відданість своїй справі, любові до  вихованців.

ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ

«Нова українська школа є школою навчання та розвитку компетентностей. Часи змінюються, і освітній процес слід адаптувати до потреб здобувачів освіти. Тому одним із важливих питань сьогодення є підвищення якості освіти та впровадження в освітній простір компетентнісної освіти, кардинальне оновлення системи підготовки та супроводу компетентного вчителя для Нової української школи» – Вікторія ГРОБОВА.

 В області триває проведення кущових нарад для керівників та головних бухгалтерів органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Чергова нарада відбулась 16.09.2021 на базі Комунальної установи...

ВАКЦИНАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ СТАНОМ НА 21 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

 Тепер у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. Заклади загальної середньої освіти, які мають менше 80% вакцинованих можна знайти в таблиці.

СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ НА СУМЩИНІ

Сьогодні 20 вересня 2021 року в м.Суми у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбувся легкоатлетичний забіг з нагоди святкування Міжнародного дня студентського спорту.

 У заході взяло участь близько 100 студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, який розпочався загальною руханкою, що додала бадьорості і гарного настрою прихильникам здорового способу життя.

У забігу взяли участь відомі спортсмени-студенти, переможці та призери міжнародних змагань, початківці...

 

Дочірні категорії