Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЬНИКА!

ВІДБУВСЯ VІІІ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ШКІЛЬНИХ МЕДІАТОРІВ

Напередодні Міжнародного дня миру, 20 вересня 2018 року, на черговий зліт зібралися шкільні медіатори та керівники Служб порозуміння закладів загальної середньої освіти. Цей захід організував навчально-методичний центр психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Він згуртував навколо проблемних питань 60 осіб

Зліт проходив у форматі квесту, де дітям та дорослим було запропоновано завдання, що стосувалися медіації, техніки «коло», способів вирішення конфліктів. 

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019»

Розпочато реєстрацію учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». Він проводитиметься в номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я»

Реєстрація учасників триватиме до 15 жовтня цього року за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/vidkrito-reyestraciyu-na-konkurs-uchitel-roku

Конкурс розпочнеться з 01 листопада 2018 року змаганнями зонального туру, переможці якого будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні.

В ІРПЕНІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

У місті Ірпінь (Київська область) пройшов тренінг «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти». На нього зібралися 100 освітян. Нові знання там отримали й представники Сумщини

На заході побували вчитель Сумського навчально-виховного комплексу № 16 імені О. Братушки Олена Бенькалович та Алевтина Беспальчик, Ірина Марухина з Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Його метою стала підготовка тренерів для організації навчання вчителів та асистентів учителів, які працюють з особливими дітьми.

ВІВАТ, ПЕРЕМОЖЦІ! У СУМАХ ВШАНОВУВАЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ

У легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. У заході взяла участь директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова

Вона зазначила, що обласна влада ніколи не залишалася байдужою до проблем і потреб спортсменів. Очільниця Департаменту щиро подякувала чемпіонам, переможцям і призерам за позитивний імідж України і Сумщини, який вони створюють на міжнародних аренах. Вікторія Павлівна побажала їм подальших особистих і командних перемог.

Дочірні категорії