Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
web: http://osvita-sumy.com.ua/

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8-00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Сучасні комп’ютери для учнів Сумщини

У рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Урядом Китайської Народної Республіки, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 грудня 2016 року № 1552 «Про отримання комп’ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення» – Сумщина отримала 633 сучасні комп’ютери.

Сумщина налагоджує співпрацю між опорними школами та вищими навчальними закладами області

Про це говорили під час наради в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації за участю начальників відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій, директорів шкіл та ректорів провідних ВНЗ області.

 

Засідання колегії Департаменту освіти і науки

У грудні 2016 року відбулося виїзне засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

У перший день роботи колегії 23 грудня 2016 року, засідання якої відбулося в місті Лебедин та на яке запрошено керівників органів управління освітою, директорів інтернатних закладів області, обговорено питання про стан та перспективи виконання повноважень у галузі освіти і науки відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» відділом освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради. У роботі колегії взяли участь міський голова Лебединської міської ради Бакликов Олександр Миколайович, секретар Лебединської міської ради Древаль Оксана Анатоліївна.

Обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді

Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, обласною радою старшокласників 21 грудня 2016 року проведено обласний новорічний бал лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді, присвячений його величності вальсу. Свято відбулося в Палаці Культури «Хімік». Учасники дійства відкрили для себе захоплюючі сторінки історії вальсу, заглянули за ширму людських переживань та життєвих історій відомих композиторів, зокрема, Ф. Шуберта, Ф. Шопена, В. Шестаковича, П. Чайковського, музичної родини Штраусів та інших талановитих музичних діячів, із творчості яких почалася нова танцювальна епоха.

Обласна ялинка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів

На базі Сумського національного аграрного університету 21 грудня 2016 року за участю директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Попової О.І., директора обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Тихенко Л.В. відбулася обласна ялинка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів.