Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
web: http://osvita-sumy.com.ua/

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8-00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Розпочинається ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проходитиме в м. Суми в період із 27 до 31 березня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 365 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році».

Олімпіада відбудеться 28-30 березня на базі Державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» та Сумського державного університету.

Засідання колегії Департаменту освіти і науки

Актуальні проблеми та рішення освітньої галузі було обговорено на засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 21 березня 2017 року за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори і тимчасово виконуючого обовʼязки директора Департаменту освіти і науки Олени Попової.

Сумщина долучилася до Всеукраїнської громадської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Студентська молодь Сумщини поспілкувалась на теми суспільно-політичного життя та підтримки молоді в Україні, профтехосвіти та працевлаштування, мистецтва і культури, зміцнення Збройних Сил та обороноздатності нашої країни зі студентами, школярами, волонтерами, громадськими активістами та військовими зі східних, південних та західних областей у рамках Всеукраїнської громадської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Науково-теоретичний семінар «Специфіка створення інклюзивної групи в дошкільному навчальному закладі»

Збільшення кількості народження дітей із порушеннями в розвитку проблема не лише українського, а глобального масштабу. Рівень підтримки, гуманізм і толерантність у ставленні до таких дітей, можливість надати їм доступну та якісну освіту – яскраві показники ступеня розвитку суспільства.

Поширення в Україні процесу інклюзивного навчання дітей з обмеженими можливостями фізичного та/або психічного здоров’я є не лише відображенням часу, а ще одним кроком до забезпечення повної реалізації їх права на якісну освіту. 

Контроль за впровадженням повної загальної середньої освіти в Роменському коледжі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

У період із 13.02 до 17.02.2017 проведено атестаційну експертизу рівня освітньої діяльності загальноосвітньої підготовки Роменського коледжу Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

 Роменський коледж – це сучасний потужний навчальний заклад в області, який готує фахівців із 6 спеціальностей. Його випускники мають можливість продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, таких як Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Сумський державний університет, Полтавський університет економіки і торгівлі та інших.