Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
web: http://osvita-sumy.com.ua/

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Ще один крок до нових стандартів освіти

На Сумщині активно працюють над ефективним упровадженням нововведень освітньої галузі. Необхідною умовою успішного функціонування опорних навчальних закладів є якісне навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення.

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації надано пропозиції щодо внесення змін до Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках» щодо  придбання комп’ютерного, мультимедійного та цифрового обладнання для опорних шкіл, а саме:  СТЕМ-лабораторії для природничо-наукових лабораторних кабінетів, інтерактивного та мультимедійного обладнання SMART-HOUSE для початкових класів на умовах співфінансування. 

Успішне функціонування сучасної освіти неможливе без англійської мови

Улітку 2017 року на Сумщині заплановано діяльність 233 мовних таборів. Пройти мовну підготовку на базі загальноосвітніх навчальних закладів під час канікул зможуть 7 790 школярів.

«Найкраще спланували роботу з організації мовних таборів Роменський район, де очікується діяльність 32 таборів, м.Суми – 24, Путивльський – 18, Глухівський – 17, Буринський – 10, м.Охтирка – 10», − інформувала тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Попова на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Освіті Сумщини є чим гордитися

Про це свідчить аналіз спектру змін освітньої галузі Сумської області за І квартал 2017 року, про які доповіла на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Клочку тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Олена Попова.

Протягом зазначеного періоду в області відкрито 5 дошкільних груп на 83 місця, що сприяло збільшенню показника охоплення дітей дошкільною освітою на 0,5%. Тривають ремонтні роботи з підготовки до відкриття додаткових груп у м.Ромни та м. Охтирка.

Проведено атестаційну експертизу рівня освітньої діяльності загальноосвітньої підготовки державного професійно-технічного навчального закладу «Путивльський професійний ліцей»

Загальноосвітня підготовка в закладі впроваджується із 1974 року, статус професійного ліцею він отримав у 2008. Протягом трьох останніх років контингент формується, в основному, із числа випускників загальноосвітніх шкіл м.Путивль, Путивльського району, м.Буринь та Буринського району. Одночасно із здобуттям повної загальної освіти учні можуть навчатися за 17 професіями. Загальна кількість учнів ліцею − 173, вивчають загальноосвітні предмети – 99.

У закладі працює 11 викладачів загальноосвітніх навчальних дисциплін. Усі вони мають повну  вищу освіту, 45% − вищу та першу кваліфікаційні категорії. 

До початку наступного навчального року Сумщина отримає 29 нових шкільних автобусів

Інформувала під час засідання колегії облдержадміністрації тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  Олена Попова.

Як зазначила Олена Іванівна, до першого вересня 2017 року Сумщина має отримати 29 шкільних автобусів, 5 із яких – на умовах повного державного фінансування і 24 – співфінансування. Пасажирський транспорт поїде у 6 районів області. Найбільше, а саме 5 шкільних автобусів, отримає Сумський район, 4 – Охтирський, 2 – Буринський, по 1 − Краснопільський, Лебединський та Липоводолинський.