Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Відкриття оздоровчої зміни реабілітаційно-дозвіллєвого спрямування

Оздоровча зміна в Державному позашкільному оздоровчому закладі  санаторного типу «Ровесник» для  дітей учасників АТО та інших пільгових категорій Сумської та Херсонської областей розпочалася 25 жовтня 2017 року.   

На відкриття оздоровчої зміни реабілітаційно-дозвіллєвого спрямування «Сім чудес острова ДИВОГРАЙ» завітали  гості: перший заступник голови Сумської обласної ради А.Я.Річкаль, начальник Управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації  Д.С.Лантушенко, заступник начальника управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації Резніченко О.Б., провідний спеціаліст управління молоді і спорту І.О.Федорова.

Протягом трьох тижнів діти матимуть можливість відпочити, оздоровитись і набратися нових сил для подальшого штурму освітніх висот у новому навчальному році. Дітей чекають веселі, цікаві, пізнавальні, спортивні конкурси та змагання, дискотеки, походи та екскурсії, ігри та розваги. А мальовничі краєвиди, свіже повітря соснового лісу додадуть бадьорості і гарного настрою.