Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Першість області з інформаційних технологій серед учнівської молоді

Стимулювання творчого, інтелектуального розвитку, підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики та основ програмування, виявлення, підтримка обдарованої учнівської молоді – це далеко неповний перелік завдань, які намагались вирішити організатори обласного конкурсу з інформаційних технологій. Захід проведено 01-02 грудня 2017 року Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського державного університету. Учасники змагалися у трьох номінаціях: «Офіс», «WЕВ-дизайн» та «Програмування».

У конкурсі взяли участь вихованці десяти позашкільних навчальних закладів області, а саме: комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради, Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», Будинку дитячої та юнацької творчості Буринської районної ради, Сумської районної станції юних техніків Сумської районної ради, Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, Кролевецької районної станції юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради, Комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи.

Особиста першість визначалася за сумою балів, одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, передбачені програмою конкурсу, а командна першість –  за сумою місць, що посіли члени команди в особистій першості.

У командному заліку призові місця вибороли:

I місце – команда Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради», керівник Олена Пата; команда Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, керівник Людмила Торянок;

IІ місце – команда Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Юрій Слєдзєвський;

III місце – команда Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради, керівник Дмитро Бартош.

В особистому заліку в номінації «Офіс» переможцями стали:

І місце – Олена Пархоменко, вихованка Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва;

ІІ місце – Євгенія Синявська, вихованка Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІІ місце – Дмитро Сергієнко, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

В особистому заліку в номінації «Web-дизайн» першість здобули:

І місце – В’ячеслав Чумаков, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Владислав Кандиба, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»;

ІІІ місце – Андрій Бойченко, вихованець Комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради.

В особистому заліку в номінації «Програмування» перемогу вибороли:

І місце – Андрій Семенистий, вихованець Комунальної установи «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради»;

ІІ місце – Денис Михайленко, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків;

ІІІ місце – Дмитро Логвінов, вихованець Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва;

Переможців конкурсу нагороджено дипломами Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Бажаємо юним майстрам інформаційних технологій нових успіхів та професійних відкриттів!