Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Підсумкова конференція обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді

У комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 2-3 грудня  2017 року відбулася підсумкова конференція обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

У заході взяли участь 70 вихованців закладів позашкільної освіти області. Лауреатами конференції стали:

команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Бацман Ж.Г.) у номінації «Пішохідні походи І категорії складності» за похід, здійснений Карпатами;

команда Сумського палацу дітей та юнацтва (керівник Андросова В.І.) у номінації «Пішохідні походи ІІІ категорії складності» за похід, здійснений Карпатами;

команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Мараховський С.О.) у номінації «Велосипедні походи ІІІ категорії складності» за похід, здійснений Карпатами;

команда Кролевецької станції юних туристів (керівник Лебедь О.В.) у номінації «Водні походи ІІІ категорії складності» за похід річкою Сейм;

команда Сумського будинку дітей та юнацтва (керівник Котькало О. В.) у номінації «Водні походи І категорії складності» за похід річкою Сейм;

команда Тростянецького палацу дітей та юнацтва. (керівник Хижковий О.М.) у номінації «Водні походи ІІІ категорії складності» за похід річкою Псел;

команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Кондратенко Д.Є.) у номінаціях «Водні походи І категорії складності» за похід річкою Псел та «Водні походи ІІІ категорії складності» за похід річкою Ворскла;

команда Недригайлівського будинку дитячої творчості (керівник Філатов І.М.) у номінації «Велосипедні походи ІІІ категорії складності» за похід,  здійснений територією Сумської області;

команда Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості – Мала академія наук учнівської молоді (керівник Сталинський В.О.) у номінації «Велосипедні походи І категорії складності» за похід, здійснений територією Сумської та Харківської областей;

команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Мараховська З.А.). у номінації «Велосипедні походи ІІ категорії складності» за похід, здійснений територією Сумської та Чернігівської областей;

команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Кондратенко Д.Є.) у номінації «Лижні походи ІІІ категорії складності» за похід, здійснений територією Сумської області.

Організатори конференції зазначають, що значно підвищився рівень презентацій походів учасниками. Кожна презентація викликала інтерес та надихала на здійснення нових подорожей.

У рамках заходу також проведено мультимедійну екскурсію «Сім чудес Сумщини» та гру-лото «Сумщина». Учасники конференції  поверталися додому з планами про нові незабутні походи та теплом від приємної зустрічі з друзями-однодумцями.