Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОЇ СПІВПРАЦІ: НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ – 25 РОКІВ

У конференц-залі Національної академії педагогічних наук України відбулася 15 грудня 2017 року презентація книги «Національна академія педагогічних наук України – 25 років», виданої за підтримки Міністерства освіти і науки України ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта».

З вітальними словами виступили багато відомих особистостей, серед яких депутати і науковці. Усі вони зичили колегам і друзям великого щастя, добробуту, міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових звершень та людської поваги, подальшої творчої праці й успіхів на шляху інновацій, незаперечних досягнень у благородній справі підготовки до життя молодого покоління українців – покоління, яке нині виховується талантом і творчим пошуком кращих педагогів, а завтра – розбудовуватиме успішну, духовно й інтелектуально багату Україну.

Серед запрошених були і представники державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», яке більше 15 років співпрацює з Національною академією педагогічних наук України. За час спільної роботи творчими групами педагогічних працівників навчального закладу розроблено три державні стандарти професійно-технічної освіти та за наукового супроводу Інституту професійно-технічної освіти проведено експерименти з удосконалення управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки.

Педагогічні працівники Роменського вищого професійного училища спільно з науковцями Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України продовжують дослідно-експериментальну роботу з упровадження відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі, спрямовану на підвищення якості підготовки робітничих кадрів, створення сприятливих умов для розвитку особистості протягом життя.

Навчальний заклад нагороджено дипломом «За творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагоди 25-річчя Національної академії педагогічних наук України».