Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ПОДРОБИЦІ ЕКСПЕРИМЕНТУ ВІД УЧАСНИКІВ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ

На готовності надавати різнопланову допомогу в створенні нового освітнього середовища для учнів початкової школи наголосила директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час наради з директорами, заступниками з навчально-виховної роботи, учителями початкових класів пілотних шкіл, що відбулася 05 січня 2018 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – поговорити віч-на-віч з безпосередніми учасниками впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, виявити специфіку реалізації проекту в області та проблемні питання, рівень освоєння педагогами новітніх освітніх технологій, стан матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу в закладах освіти, що беруть участь в експерименті.

«Зміни, що відбуваються в освіті, не захопили педагогів Сумської області зненацька. Свою діяльність учителі початкових класів спрямували на відмову від декларованої педагогіки та перехід до педагогіки партнерства, від суми знань до формування компетентностей. Відбулося розуміння потреби змін власних стереотипів. З’явився ентузіазм, зацікавленість у справі та бачення результату на перспективу», – акцентувала Вікторія Гробова.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що позитивна динаміка на пілотному етапі є яскравим свідченням готовності педагогічних працівників області працювати в нових умовах та досягати яскравих результатів.