Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ТЕПЛО РІЗДВЯНИХ ПРИВІТАНЬ

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко та директор Департаменту освіти і  науки Вікторія Гробова поділилися теплом душі та щирими побажаннями мирного неба, міцного здоров’я, затишку в домівках і серцях з дітьми героїв та учасниками загальнонаціонального проекту «Книга миру» від Сумщини.

«Зустрічаючи дітей, які знаходяться на Донбасі, я бачив, що вони хочуть простих речей – миру, тепла в оселі, і… щоб не стріляли. У наших дітей, на щастя, усе це є, – зазначив Микола Клочко. – Але ми з вами розуміємо, що Україна – єдина і нам варто допомагати одне одному. Це розумієте ви, дітки, і дорослі, які брали участь в антитерористичній операції, і які й зараз захищають Україну на Донбасі. Ці люди – справжні герої. Я хотів побажати дітям наших героїв, учасникам національного проекту «Книга миру» і всім присутнім, щоб над Україною та над Сумщиною було мирне небо, щоб не стріляли».

Очільник області вручив подарунки учасникам загальнонаціонального проекту «Книга миру» від Сумщини.

До речі, проект «Книга Миру», ініційований дружиною Президента України Мариною Порошенко, є збіркою сімейних фотографій, зроблених у мирні часи та підписаних дитячими висловами про своїх батьків або про свою країну. Ця Книга є літописом українського життя «до» і «після» трагічних подій на Сході України і в Криму, коли наші мужні герої були змушені йти захищати рідну землю та мирне майбутнє своїх дітей.

Відчути батьківське тепло, навіть якщо відстань ускладнює можливість дотику та розмови віч-на-віч, побажала дітям куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія Гробова.

Яскрава ялинка, головний господар свята – Дід Мороз, цікаві персонажі допомогли учасникам заходу перенестися в казковий світ, де добро завжди перемагає зло, трапляються неймовірні дива, а головне – не стріляють.