Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

УЧЕНИЦЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ – ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ЕСЕ

Дар’я Гончаренко, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» (викладач Петровський Сергій Григорович), стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».

У рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини протягом березня-грудня 2017 року Українською Гельсінською Спілкою з прав людини проведено Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та конкурс навчально-методичних розробок вчителів.

Метою конкурсу є поширення інформації про права людини, активізація інтересу учнівської молоді до актуальних питань у сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої молоді, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

На розгляд журі надійшло близько 700 робіт учнівських есе з усіх регіонів України та 112 методичних розробок.  У заході брали участь 17 учнів із 12 закладів професійно-технічної освіти Сумщини.

Висловлюємо щиру вдячність лауреату конкурсу Дар’ї Гончаренко, викладачу Сергію Петровському за зацікавленість і небайдужість до актуальних питань з прав людини, прояв активної життєвої позиції та вітаємо з нагородою!