Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

САМОАНАЛІЗ ЯК ОБ’ЄКТИВНА ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Актуальні вимоги до порядку проведення самоаналізу закладу освіти обговорено 17 січня 2018 року на семінарі-практикумі «Програмно-методичне забезпечення проведення самоаналізу закладу, що здійснює діяльність у сфері професійної (професійно-технічної) освіти».

До участі  в заході долучилися більше 60 представників державних професійно-технічних навчальних закладів, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, навчальних центрів першого атестаційного рівня, закладів при Товаристві сприяння обороні України, вищих навчальних закладів, підприємств, що здійснюють підготовку кадрів на виробництві.

Наталія Самойленко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, акцентувала увагу присутніх на меті та основних завданнях самоаналізу, зокрема, на отриманні повної і об’єктивної інформації про рівень організаційного і навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, стан матеріально-технічної бази, якісний склад керівних та педагогічних кадрів, рівень підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Про вимоги до порядку проведення самоаналізу, структури і змісту акту, формування справи інформувала Єлизавета Ященкова, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, відповідальний секретар регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів.

Під час семінару також розглянуто питання розробки, погодження, затвердження комплексних кваліфікаційних завдань та порядок їх виконання, перевірки й оцінювання результатів.

Учасники заходу взяли участь у практичному занятті зі складання таких документів, як наказ про проведення самоаналізу, програма самоаналізу, графіки проведення комплексних кваліфікаційних завдань (ККЗ) та комплексних контрольних робіт (ККР), протоколи ККЗ та ККР, заява на проведення атестації.

У ході роботи практикуму представлено графік проведення атестаційної експертизи закладів, що здійснюють діяльність у сфері професійної (професійно-технічної) освіти у Сумській області, на 2018 рік та методичні рекомендації з проведення самоаналізу закладу освіти.