Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НОВА ШКОЛА ПОТРЕБУЄ НОВОГО ВЧИТЕЛЯ

На необхідності оновлення, переорієнтації ціннісних та професійних орієнтирів особистості вчителя відповідно до стандартів Нової української школи наголосила директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час навчання тренерів для учителів перших класів, які з 01 вересня 2018 року працюватимуть за новим Державним стандартом  початкової загальної освіти.

Підготовка тренерів для забезпечення успішного старту і подальшого впровадження реформи  розпочалась 07 лютого 2018 року на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Учасникам навчання представили особливості впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початковoї школи.

У рамках тренінгу Галина Малевич, тренер The LEGO Foundation, ознайомила присутніх з історією створення LEGO, методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», проектною діяльністю та освітнім потенціалом гри з LEGO.

Педагоги практично відтворювали ситуації з використання LEGO-конструктора як дієвого інструмента навчання та розвитку дитини.

Роботу тренінгу координували  старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Зоя Декунова та Алла Лавська.