Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ УЧНІВ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ СУМЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОЛІМПІАДНОМУ РІВНІ

Активно завершився тиждень відбірково-тренувальних зборів, що запам’ятається найкращим учням Сумщини яскравими емоціями, неймовірними враженнями від спілкування з найталановитішими науковцями, методистами, викладачами, практиками.

Останні дні зборів 2018 року акумулювали цікаву систему практичних та теоретичних знань для учасників навчань. Так учасники з біології проходили навчання на базі медичного інституту Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка: відвідали кафедру паталогічної фізіології, де на мікропрепаратах їм продемонстровано паразитичні організми, виконали практичну роботу «Визначення групи крові», відвідали заняття з вірусології та бактеріології, де, окрім, теоретичних знань, отримали досвід фарбування бактерій власної ротової порожнини, освоїли практичні навички з розтину безхребетних тварин.

Глибини наукової краси української мови та літератури, математики, історії, правознавства, економіки, географії, фізики, астрономії, іноземних мов відкривали талановитим учням у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти найкращі методисти, науковці, практики.

На заняттях з трудового навчання проведено підсумкові  практичні заняття з технології конструкційних матеріалів, виготовлення виробів з деревини, дроту та тонколистового металу; майстер-класи із сухого валяння шерсті та технології виготовлення виробів з тіста.

Отже, роботу щодо підготовки до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів завершено, підсумкові контрольні роботи написано, практичні вправи виконано. Школярі вибудували, спільно з методистами, траєкторію власного інтелектуального розвитку, проаналізувавши результати, опрацювавши нормативні документи щодо організованої участі команд учнів у  IV етапі Всеукраїнських змагань з навчальних предметів.

За результатами контрольних, самостійних, практичних  робіт визначено найкращих учнів, які будуть представляти Сумщину на всеукраїнському рівні.