Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ ПУНКТІВ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ НА ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У зв’язку з проведенням випробувань на другий (магістерський) рівень вищої освіти, що проводяться за технологією ЗНО, за участі директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА та куратора Сумської області Валерії ХАНІКОВОЇ 10 липня  2018 року у Сумському державному університеті та Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулися установчі наради для персоналу пунктів проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

На нараді у Сумському державному університеті була присутня директор Департаменту освіти i науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, яка наголосила на важливості дотримання процедури тестування для вступників.

На нарадах було розглянуто організаційні питання підготовки й особливості проведення вступних випробувань, а також відпрацьовано технологію оформлення документації та обговорено детальні кроки технологічної інструкції персоналу.