Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ МЕРЕЖА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

Сьогодні на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації було порушено питання функціонування інклюзивно-ресурсних центрів на території нашого краю.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Павло Роженко повідомив, що в Сумській області ухвалено рішення про створення 20 інклюзивно-ресурсних центрів.

Нині функціонує 17 таких центрів у Білопільському, Великописарівському, Липоводолинському, Путивльському, Середино-Будському, Сумському районах, містах Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка, Буринській міській раді Буринського району, Кролевецькій міській раді Кролевецького району, Тростянецькій міській раді Тростянецького району, Грунській сільській раді Охтирського району, Краснопільській селищній раді Краснопільського району.

З наступного місяця розпочнуть роботу інклюзивно-ресурсні центри в м. Конотоп, Конотопському районі, Недригайлівській селищній раді Недригайлівського району.

Проте існують певні проблеми з організацією роботи деяких інклюзивно-ресурсних центрів. До прикладу, рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Конотопської міської ради було ухвалене тільки 28 серпня 2018 року. Поки справи просуваються там доволі повільно. За попередньою інформацією, центр має запрацювати з 15 жовтня. Певні питання виникли і з інклюзивно-ресурсним центром, що зараз діє у приміщенні відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації. Там усього 50 кв. метрів, що не відповідає вимогам Положення про інклюзивно-ресурсний центр. Сумською обласною державною адміністрацією на адресу Путивльської райдержадміністрації було направлено лист щодо розташування центру в приміщенні тамтешнього навчально-виховного об’єднання. Наразі питання залишається відкритим.