Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЛЯ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Заходи, присвячені Всеукраїнському дню дошкілля, організували в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова (місто Київ). На урочистості з’їхались представники дошкільної освіти з усіх куточків нашої держави

На святкуваннях побувала й делегація від Сумщини. Її очолювала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Додому зі столиці педагоги повернулися з гарним настроєм і відзнаками.

Під час проведення урочистостей їх було нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських конкурсів, що проводилися МОН у 2018 році.

Так, грамоту міністра освіти і науки України вручено вихователю-методисту Роменського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок» Ларисі Заворотько.

Крім того, педагоги Сумщини отримали три кубки за підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти України. Перше місце в номінації «Міський заклад дошкільної освіти» належить Сумському дошкільному навчальному закладові (ясла-садок) № 8 «Космічний». «Золото» в номінації «Сільський заклад дошкільної освіти» вручили дошкільному навчальному закладові (ясла-садок) «Теремок» Плавинищенської сільської ради Роменського району. Лідером у номінації «Спеціальний заклад дошкільної освіти» став Сумський спеціальний реабілітаційний центр НВК ЗОШ I ступеня – ДНЗ № 34.

Не відставали від колег і учасники Всеукраїнського конкурсу для музичних керівників «Музичні лайфхаки від профі». У ньому перше місце дісталося музичному керівникові Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 31 «Ягідка» Інні Борисенко; друге місце завоювала музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Оленка» Роменської міської ради Ірина Гордієнко.

Також гідно презентували область сумські дошкільники на Всеукраїнському конкурсі для практичних психологів та соціальних педагогів «Command style – автограф професіонала». У ньому третє місце посіла практичний психолог дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 «Сонечко» Аліна Горностаєва.

Усі переможці отримали дипломи та подарункові сертифікати на передплату фахових видань.