Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЯК ПОДОЛАТИ НАСИЛЬСТВО ЩОДО ДІТЕЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ? ВИРІШУВАЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАРАДІ

На жаль, насильство стало частиною нашого життя. Проте діти й дорослі прагнуть змін, і ці зміни мають початися зі школи. Щоб знайти шляхи вирішення проблеми, на початку жовтня було організовано Всеукраїнську нараду на тему «Наявні ресурси для попередження насильства щодо дітей у закладах освіти»

Центральні органи влади, міжнародні та громадські організації, представники місцевих органів влади, освітяни зібралися з метою об’єднати наявні ресурси задля розв’язання проблеми насильства в школі.

Під час наради обговорювалися такі питання: як побудувати систему, що працює на запобігання насильства відносно дітей; яка є допомога і якої потребують школи в розв’язанні проблеми насильства, які є механізми захисту та сповіщення, що дозволяють своєчасно виявляти проблеми і надавати невідкладну допомогу кожному, хто її потребує?

До загальнонаціональної дискусії долучилися представниці Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На заході слухали думки колег і висловлювали власні проректор із науково-педагогічної та методичної роботи Ірина Удовиченко та завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Ірина Марухина.