Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

У НОГУ З ЧАСОМ: У ГІМНАЗІЇ-ІНТЕРНАТІ СТВОРЕНО STEAM-КЛАС І ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ

Яким має бути новітнє освітнє середовище наочно можна побачити в Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих та творчо обдарованих дітей, що ефективно обладнана за останнім словом техніки, її освітні ресурси легко трансформуються та пристосовуються до потреб дітей

Як проходять заняття з використанням нових технологій, як працює сучасне технічне обладнання, наскільки вільно почувають себе учні закладу в інформаційному просторі переконалися очільник Сумщини Микола КЛОЧКО, заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА й директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

Сумська обласна гімназія-інтернат долучається до найпрогресивніших освітніх тенденцій, поступово вибудовуючи школу майбутнього. У закладі не перший рік створюється база для запровадження STEM-освіти – наукового підходу, який об'єднує в собі чотири напрямки, а саме: природничі науки, технології, технічну творчість та математику. Вихованці із захватом спостерігають за лабораторними дослідженнями у STEAM-класі, готові безперервно перебувати в центрі комп’ютеризації та робототехніки.

Сприяє втіленню новітніх освітніх ідей удосконалення матеріально-технічної бази гімназії-інтернату, яка поповнюється інноваційним обладнанням, придбаним за кошт обласного бюджету.