Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СУМЩИНА ПРОВОДИТИМЕ ХІХ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Українська мова – це завжди хвилююче й прекрасно. Почесна місія проведення цьогорічного мовознавчого конкурсу імені Петра Яцика дісталась Сумській області

Освітян і всіх, хто за покликом серця прихильний до рідного, солов’їного, милозвучного слова, запрошують на урочисте відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.Захід відбудеться 9 листопада 2018 року о 14.00 у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна за адресою:  м. Суми, Театральна площа, 1.

До участі в урочистостях запрошено  заступника  Міністра освіти і науки України Павла ХОБЗЕЯ, голову журі конкурсу Павла ГРИЦЕНКА, представників органів виконавчої  влади, громадських організацій, народних депутатів України, поціновувачів української мови, педагогів, учнів, студентів закладів освіти області. У цьому році відкриватиме один із найбільших і найрезонансніших проектів в Україні і діаспорі, у якому беруть участь мільйони школярів, студентів, учнів в нашій країні та за кордоном, виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Михайло  СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

У рамках заходу відбудеться нагородження активних учасників Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти, учителів, викладачів української мови та літератури області. Заплановано проведення святкового концерту,  виставки робіт ужитково-прикладного мистецтва, флеш-мобу «Крила надії», майстер-класів.

Нагадаємо: 17 травня 2018 року в  Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка в місті Київ під час традиційного урочистого завершення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Хмельниччина передала Сумщині естафету конкурсу.