Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПЕДАГОГИ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА РОБОТИ З ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ РОЗРОБИЛИ КРАЄЗНАВЧЕ ЛОТО «КОЗАЦЬКА СПАДЩИНА СУМЩИНИ»

Презентація краєзнавчого лото «Козацька спадщина Сумщини», виданого в рамках однойменного проекту центру спільно із Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відбулася в Сумському прес-клубі

Розробниками гри є педагоги комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Гра розрахована на учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), інститути громадянського суспільства, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді.

Краєзнавче лото включає питання з історії козацтва (побут козаків, події, пов’язані з героїчними звершеннями та постатями цього періоду, козацькі традиції, атрибути). Метою проекту, в рамках якого видано лото, є виховання в учнівської молоді шанобливого ставлення до звитяжної боротьби українського козацтва, розширення знань дітей про становлення козацтва, ознайомлення з бойовими традиціями та героїчними сторінками історії українського народу, його військових формувань.

У межах проекту також проведено експедиційні поїздки для дітей старшого шкільного віку до Гетьманської столиці – міста Глухів, історико-меморіального комплексу «Батьківщина кошового отамана Петра Калнишевського», місця переможної для козаків Конотопської битви та міста Лебедин, де було піддано нелюдським тортурам і закатовано майже 900 козацьких старшин.

Під час поїздок діти, крім відпочинку, отримали цінні знання щодо місць, уславлених українськими козаками, що стануть основою для їх пошуково-дослідницької роботи.