Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПРОФЕСІЙНІ ЕКСПЕРИМЕНТИ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ

Учителі хімії міст, районів, об’єднаних територіальних громад області вже в оновленому складі співпрацювали в рамках щорічного обласного науково-практичного семінару за темою «Готовність учителів хімії до реалізації практичної складової поглибленого вивчення предмета та підготовки школярів до інтелектуальних змагань»

Практикували педагоги професійні вміння і навички 13 листопада 2018 року на базі кафедри хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Програма семінару передбачала теоретичну та практичну частини. У рамках першої вчителям запропонували лекційне заняття «Екзо- та ендотермічні реакції. Термохімічні рівняння. Закон Гесса та його наслідки. Тепловий ефект розчинення», отримані в ході якого теоретичні знання відпрацьовували на практиці шляхом розв’язування розрахункових задач за термохімічними рівняннями. Методику якісного та кількісного аналізів розчинів педагоги вдосконалювали під час двох практичних робіт.

Працюючи в навчальних лабораторіях кафедри хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету, кожен учитель мав можливість відчути себе «учнем-олімпіадником» та зробити висновки щодо подальших напрямів роботи зі школярами під час підготовки їх до олімпіади та зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. 

За результатами роботи учасникам семінару надано методичні рекомендації.