Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МАЙСТЕРНІСТЬ ПЕДАГОГІВ ЯК ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ЗНО З ФІЗИКИ

Результативність складання учнями зовнішнього незалежного оцінювання – показник якості освіти області. Методичний та фаховий рівень учителів з підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики у 2019 році підвищували працівники комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Обласний науково-методичний семінар «Підготовка учнів до ЗНО з фізики» відбувся 15 листопада на базі Сумського державного університету.

У заході взяли участь представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Кролевецького, Липоводолинського, Тростянецького районів; міст Суми, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни; Боромлянської Буринської, Вільшанської, Грунської, Краснопільської, Кролевецької, Миколаївської (Сумського р-ну), Недригайлівської, Нижньосироватської, Новослобідської, Хотінської, Чернеччинської об’єднаних територіальних громад.

Відкрила обласний семінар методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО Валентина КАРПУША, ознайомивши присутніх з особливостями діяльності вчителя щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики у 2019 році.

Директор центру доуніверситетської освіти, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету Юрій ЗИМАК розповів про процедуру реєстрації та проведення ЗНО з фізики у 2018/2019 навчальному році.

Учасники семінару оцінили завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2018 на відповідність навчальним цілям таксономії Блума та взяли участь у тренінгу з розв’язування задач  ЗНО з теми «Механічні та електромагнітні коливання та хвилі». Педагогам надано дієві методичні рекомендації.