Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СПОРТИВНА ОСВІТА ОБЛАСТІ ТА ЇЇ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Стан спортивних подій регіону, гострі проблеми та дієві методи вдосконалення якості спортивної освіти в закладах освіти Сумщини обговорювали під час засідання президії Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Захід проходив на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. На порядку денному розглядали питання стану спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в Державному навчальному закладі «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»; підготовки кандидатів до збірних команд області у відділеннях з легкої атлетики дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти; організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Охтирському коледжі Сумського національного аграрного університету.

Окрему увагу приділено змінам у проведенні обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської молоді. Зокрема, президія ухвалила змінити форму проведення комплексного спортивно-масового заходу «Старти надій» серед школярів закладів загальної середньої освіти.