Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СВЯТО РЕГІОНАЛЬНИХ НАРОДНИХ ТРАДИЦІЙ: НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ «ПЕРЛИНИ НАШОЇ ДУШІ»

Юні майстри народних ремесл та педагоги Сумщини долучилися до участі у творчому спілкуванні в рамках обласного фестивалю мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Українська народна іграшка»

Свято української народної іграшки відбулося 29 листопада 2018 року в комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Діти представили авторські виставки іграшок, виконані в різних техніках і з різних матеріалів: соломи, тканини, рогозу, ниток, дерева. Під час роботи творчих майстерень учасники обмінювалися досвідом, презентували свої творчі здобутки.

У форматі «круглого столу» за участю членів журі: Ірини ЯНІНОЇ, старшого наукового співробітника Сумського художнього музею імені Н.Онацького, Світлани ОГНЄВОЇ, майстра народної творчості, керівника зразкового творчого об єднання «Флористичні барви» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Олени ОКУНЬ, керівника гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Світлани НЕСВІТ, культорганізатора Центру, присутні обговорили актуальні новинки, наголосили на важливості справи збереження та відродження регіональних народних традицій.

На часі юні умільці готуються до обласного фотоконкурсу «Слобожанський оберіг» і обласної виставки-конкурсу «Український сувенір», що розпочинають свою роботу у грудні 2018 року.