Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПІДГОТОВКА УЧНІВ СУМЩИНИ ДО ЯКІСНОГО СКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З МАТЕМАТИКИ

Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти області до успішного складання ЗНО 2019 року з математики розглядали керівники методичних об’єднань та вчителі математики освітніх закладів у рамках обласного науково-практичного семінару на базі кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету

З організаційно-методичними аспектами підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2019 році ознайомила учасників методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Тетяна СВЄТЛОВА.

Старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету Надія ЗАХАРЧЕНКО проаналізувала виконання завдань з параметрами сертифікаційних робіт з математики 2016, 2017, 2018 років, наголосила на специфіці розв’язування завдань з параметрами, продемонструвала основні методи розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами.

Акцентувала увагу присутніх на методах розв’язування логарифмічних, показникових рівнянь і нерівностей з параметрами доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету Наталія ОДАРЧЕНКО.

Завідувач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету Ірина ШУДА інформувала про форми співпраці закладів освіти Сумської області за напрямом математичної освіти.

З учителями математики закладів загальної середньої освіти проведено практичне заняття-тренінг із розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами та надано методичний коментар щодо розв’язування таких завдань. Учасники отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з математики у 2019 році, навчально-методичні та інформаційні матеріали.