Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СТАЛИЙ РОЗВИТОК У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Освітяни з різних куточків країни взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Впровадження технології формування навичок сталого розвитку в закладах дошкільної освіти» за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського експерименту з теми «Формування екологічно-, економічно- й соціально доцільної поведінки дошкільників у контексті освіти для сталого розвитку»

Захід відбувся 28-29 листопада 2018 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Сумщину на семінарі представляла методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та  професійного розвитку комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Лариса МІЩЕНКО.

Перший день відбувся на базі дошкільного закладу № 67 «Сонячний» Краматорської міської ради. Зміст пленарної частини семінару присвячено теоретико-методичному спрямуванню освіти сталого розвитку. Програма передбачала також низку інформативних та практично орієнтованих заходів, що демонстрували результати ІІІ етапу Всеукраїнського експерименту із зазначеної теми.

Всеукраїнський науково-практичний семінар продовжив свою роботу 29 листопада 2018 року в місті Слов’янську на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Ромашка»  Слов’янської міської ради. Другий день роботи розпочався з виставки «Нове життя старим речам», де учасники ознайомилися із цікавими поробками, що стали результатом ощадливого ресурсоспоживання та охорони навколишнього середовища, переглянули цікаві заняття, узяли участь у круглому столі за підсумками семінару.

Протягом двох днів у теплій та творчій атмосфері освітяни ділилися власним досвідом, кращими методичними знахідками, спілкувалися під час проведення воркшопу, майстер-класів, дискутували.