Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ ОСОБИСТОСТІ ТА ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР СЕРЕД БЕЗЛІЧІ АЛЬТЕРНАТИВ

Сьогодні вже недостатньо успішно долати чергові життєві кризи та здійснювати особистісні вибори. Мінливе сьогодення змушує людину ефективно жити в екстремальних умовах, у ситуаціях нескінченного пошуку себе, своїх пріоритетів і завдань. Як, прораховуючи варіанти поведінки, обираючи між безліччю альтернатив, підтримувати ефективну взаємодію з важливими людьми,  досягати успіху в житті, бути щасливим навіть за наявності несприятливих зовнішніх обставин? Питанням розвитку особистої життєстійкості було присвячено обласний семінар-практикум для практичних психологів закладів позашкільної освіти, що відбувся 13 грудня 2018 року на базі Сумського Палацу дітей та на юнацтва

Методист навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Лариса КОНДРАТЕНКО ознайомила учасників із сучасними підходами подолання наслідків впливу психотравмуючих подій на особистість людини, окреслила коло завдань та зміст роботи практичного психолога закладу позашкільної освіти з питань формування життєстійкості особистості педагога та вихованця з позиції оптимального використання резервних регулятивних ресурсів людини.

«Стрес-серфінг» як  технологію профілактики стресових розладів та підвищення особистої життєстійкості презентувала практичним психологам Лариса ДВОРНІЧЕНКО, кандидат філософських наук, викладач кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Власним досвідом роботи з вищезазначених питань поділилися Олена ОСЮХИНА, практичний психолог Сумського Палацу дітей та юнацтва, Наталія СИДОРЕНКО, практичний психолог комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.