Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ КОНОТОПЩИНИ РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Конотопському  районі 14 грудня 2018 року відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської районної ради Сумської області, де надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та допомагатимуть їх соціальній адаптації

Заклад покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього періоду навчання. Також фахівці здійснюватимуть виїзди в заклади освіти району з метою надання методичної та іншої допомоги. Інклюзивно-ресурсний  центр надаватиме  послуги  дітям Конотопського  району, Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. Послуги центру будуть безкоштовними.

У закладі створено та обладнано сенсорну кімнату, у якій діти можуть розслабитися, зосередитися та підготуватись до роботи; кабінет учителя-логопеда для виправлення вад мовлення; кабінет практичного психолога та вчителя-дефектолога для проведення корекційних занять.

Щасливі дитячі обличчя та посмішки батьків – найбільша винагорода для керівництва району за складну роботу щодо створення інклюзивного центру.