Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗИМОВИЙ ПОЛІАТЛОН ТА ЯК З НИМ СПРАВИЛИСЯ ПРЕДСТАВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

На Сумщині в залік ХХХІІІ обласної спартакіади виборювали переможні очки учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, демонструючи майстерність зі стрільби, силової гімнастики та лижних гонок

Змагання із зимового поліатлону, що проводились за програмою триборства, відбулися 07-08 лютого в м.Суми. Команда-переможець визначалась за сумою кращих трьох результатів (із чотирьох) кожної команди.

Золоті медалі та звання переможця виборола команда Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти (директор Мірошниченко Г.В., керівник фізичного виховання Шепіль І.В.). Срібло здобули спортсмени Сумського центру професійно-технічної освіти (директор Мельник В.А., керівник фізичного виховання Лущик А.М.). Третіми стали спортсмени Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну (директор Сікірніцький С.В., керівник фізичного виховання Зеленіна А.В.).

В особистих зустрічах за сумою трьох видів  програми (стрільба, силова гімнастика та лижні гонки) переможцями та призерами серед юнаків стали:

І місце – Ісаєв Денис (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти);

ІІ місце – Беленський Денис (Сумський центр професійно-технічної освіти);

ІІІ місце – Бугай Сергій (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти).

Серед дівчат на дистанції 3 км переможцями та призерами стали:

І місце – Суровцева Єлизавета (Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти);

ІІ місце – Пономарьова Кароліна (Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту);

ІІІ місце – Островерхова Настя (Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну).