Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА БАЗІ П’ЯТИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ ФУНКЦІОНУЮТЬ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНІ ЦЕНТРИ ЗА ГАЛУЗЕВИМ СПРЯМУВАННЯМ, ЩО ЗНАЧНО ОСУЧАСНИЛО ТА ВДОСКОНАЛИЛО ГАЛУЗЬ

На якісних змінах у професійно-технічній освіті області завдяки діяльності навчально-практичних центрів, які стали важливою ланкою сучасної професійної освіти, наголосила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА під час семінару-практикуму заступників директорів з навчально-виробничої роботи на базі навчально-практичного центру із підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту

Захід об’єднав представників Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти, працівників Сумського обласного центру зайнятості, роботодавців.

У рамках семінару-практикуму про роботу щодо впровадження інноваційних технологій звітували керівники навчально-практичних центрів: будівельного (Сумське міжрегіональне вище професійне училище), деревообробного (Глухівське вище професійне училище), навчально-практичного центру із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник» (Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг), із підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування (Роменське вище професійне училище) та навчально-практичного центру зварювального виробництва (Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту).

Під час засідання у форматі «круглого столу» обговорено питання покращення роботи навчально-практичних центрів щодо підвищення кваліфікації та стажування педагогічних працівників на їх базі, стан навчально-матеріальної бази та підготовки фахівців; проаналізовано роботу центрів за останні два роки та окреслено перспективи їх діяльності в новому навчальному році.

Представники навчально-практичних центрів продемонстрували новації в сучасному зварювальному виробництві, види опоряджувальних робіт, використання новітніх технологій у деревообробному, швейному та сантехнічному виробництві під час майстер-класів.