Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ПЕДАГОГІВ-ДОШКІЛЬНИКІВ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

«Педагоги Сумщини гідно несуть своє звання одних із кращих дошкільників України. Дуже цінно, що на Сумщині і педагоги, і управлінці, і методичні служби працюють в єдиному тандемі. Це дає високопрофесійні результати», – наголосила під час відкриття Всеукраїнського науково-практичного семінару «Сучасні підходи до формування здоров’язбережувальної компетентності дитини дошкільного віку» начальник відділу дошкільної освіти головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Світлана НЕРЯНОВА

Управлінець також зазначила, що область по праву приймає учасників такого семінару зі всієї країни, адже саме педагоги Сумщини є переможцями Всеукраїнського конкурсу з фізичного виховання у всіх трьох його номінаціях.

«Для влади області галузь освіти – це пріоритет. Нехай ці два дні будуть максимально насиченими для вас у професійному становленні та компетентності», – зазначила, вітаючи учасників заходу, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО.

«Ми намагилися максимально ефективно спланувати кожну хвилину роботи семінару, щоб охопити всі необхідні складові означеної тематики заходу та якісно попрацювати завдяки консолідації зусиль дошкільників, науковців та управлінців»,  – інформувала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Акцентувала увагу на необхідності створення сучасних умов для дітей у кожному закладі освіти регіону начальник Управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла РЯБУХА.

Привітали учасників заходу голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ, заступник Сумського міського голови Віра МОТРЕЧКО.

Яскравою частиною відкриття семінару-наради стали неймовірні танцювальні номери вихованців закладів дошкільної освіти та нетипові, безпосередні «дитячі відповіді» маленьких експертів на таке важливе питання: «Що таке здоровий спосіб життя?».

Здоров’язбережувальні інноваційні технології учасники семінару-наради розглядають на прикладі роботи дошкільників Сумщини в освітньому процесі закладів дошкільної освіти міста Суми.

Для педагогів дошкілля зі всієї України відбуваються виставкові експозиції кращого досвіду роботи, спорт-фести, педагогічні майстерні, інтерактивні практикуми з арт-оздоровлення,  майстер-класи, спортінтенсиви, мультимедійні панорами педагогічних ідей, арт-оздоровчі колажі, екскурсії містом. Практичну реалізацію ідей формування здорового способу життя як складової здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку учасники спостерігають під час  гурткових занять, роботи в мобільних групах, чемпіонатів, парадів, турнірів, занять спортивних секцій.