Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

РЕЗУЛЬТАТИВНА ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА ТА ЕКСКУРСІЙНО-КРАЄЗНАВЧІ СТАРТАПИ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ КРАЄЗНАВЦІВ

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» вкотре обєднала талановиту молодь регіону на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Сорок п’ять юних краєзнавців Сумщини презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини», «Заповідними стежками Сумщини».

За підсумками роботи переможцями стали:

Секція «Всеукраїнська експедиція учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»:

І місце – Аделіна БЕЗДРАБКО, вихованка комунального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти ‒ Мала академія наук учнівської молоді»;

ІІ місце – Ілля ГРІНКА й Анастасія КОБИЛЬЧЕНКО, вихованці Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Катерина АРТЮХОВА й Аліна ХАРЧЕНКО, вихованці комунального закладу Сумської обласної ради ‒ обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Секція «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини»:

І місце – Ксенія МІНЯЙЛО, учениця опорного закладу Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області;

ІІ місце – Альона ШЕВЧЕНКО, вихованка Конотопського районного центру позашкільної роботи;

ІІІ місце ‒ Катерина БАНДУРА, вихованка комунального закладу позашкільної освіти Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІІ місце ‒ Вікторія БЕЙЗИМ, вихованка комунального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти ‒ Мала академія наук учнівської молоді»;

ІІІ місце ‒ Вадим БЕРЕЖНИЙ, учень Роменської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П.І. Калнишевського;

Секція «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Заповідними стежками Сумщини»:

І місце – Юлія ЧЕБОТКЕВИЧ, вихованка районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області;

ІІІ місце – Каріна КРОЛЮК, учениця Кролевецького навчально-виховного комплексу № 6 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ‒ заклад дошкільної освіти (ясла-садок)»;

ІІІ місце – Ольга ПЕВНО, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Шосткинської районної ради.

Керівники делегацій узяли участь у роботі творчої лабораторії з теми «Сучасні форми роботи з вихованцями в умовах музейного середовища», ознайомилися з методикою роботи народного музею історії альпінізму Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва.