Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗМІНЮЄМО ОСВІТУ РАЗОМ: ПІД ТАКИМ ХЕШТЕГОМ В НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ» МІСТА КИЇВ ВІДБУВСЯ ФОРУМ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПІЛОТНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ НУШ «АГЕНТИ ЗМІН»

Реформа Нової української школи триватиме, уряд продовжить активну підтримку її впровадження та зробить максимальні кроки для успіху НУШ, про що зазначила під час відкриття Форуму учасників всеукраїнського пілотного експерименту НУШ «АГЕНТИ ЗМІН» Міністр освіти і науки України Ганна НОВОСАД. Високопосадовець наголосила на важливості командної взаємодії у цьому процесі

Ганна НОВОСАД інформувала освітян щодо основних досягнень та викликів пілоту НУШ. Міністр освіти і науки України також згадала у своєму виступі новостворену інституцію – установу, що опікуватиметься такою складною, вагомою та ресурсоємною реформою Нової української школи –  Український інститут розвитку освіти, окреслила окремі напрямки діяльності цієї установи.

В Україні реформа НУШ втілюється і завдяки підтримці міжнародних партнерів, серед яких Міністерство закордонних справ Фінляндії та Європейська комісія.

Надзвичайний і повноважний посол Фінляндії в Україні  Пяйві ЛАІНЕ розповіла про співпрацю у сфері освіти між нашою країною та Фінляндською Республікою – державою, що має високі показники не лише за результатами міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA (Програма міжнародного оцінювання учнів), а й одні з найвищих показників за рівнем задоволення життям і щастя учнів.

Координатор робочої групи з навчально-методичного супроводу НУШ Роман ШИЯН проаналізував результати пілотування НУШ в початкових класах.

Про важливість командної роботи в проєктному експерименті та підвалини успіху такої співпраці говорила заступник Міністра освіти і науки України Любомира МАНДЗІЙ.

Спікери форуму та модератори секцій підготували для учасників інформативний спектр, що охоплює всі складові, етапи, умови, чинники, особливості, основи та міжнародний досвід втілення концепції НУШ в освітній сфері нашої країни.

Сумщину на заході представляють директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА та методист комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Катерина ШАМУНОВА, учителі пілотних класів та директори пілотних шкіл.