Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ПИТАНЬ ДОДАТКОВИХ ЗАХОДІВ ІМУНІЗАЦІЇ ПРОТИ КОРУ

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації спільно з управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 08 січня 2020 року проведено відеоселекторну нараду з керівниками органів управління освітою,  закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатних закладів, районними координаторами органів управління освітою, відповідальними за проведення додаткових заходів з посиленої імунізації населення проти кору

«Захистити від кору може тільки вакцинація», – наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Посадовець також акцентувала увагу на важливості проведення щеплення дітей проти кору. Це – єдиний спосіб захиститися від хвороби, від якої немає ліків. Вона зазначила, що в І півріччі 2019/2020 навчального року закладами освіти разом з медичними працівниками проведено верифікацію персональних даних та уточнення підлягаючого щепленню контингенту.

Під час обговорення питання проведення додаткових заходів з посиленої імунізації населення проти кору головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги  та фармацевтичного забезпечення населення управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Ольга ГАПІЄНКО наголосила, що рівень колективного імунітету до керованих інфекцій за останні роки знизився до критичного, і це є наслідком антивакцинальних кампаній. Вона зазначила, що імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців – усіх разом і кожного зокрема – залежить від рівня охоплення щепленнями у країні, тому дуже важливо продовжувати інформаційно-освітню роботу з батьками.

Ольга Гапієнко акцентувала увагу, що відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється, окрім випадків відсутності щеплень згідно з показаннями, що засвідчено довідкою лікарсько-консультативної комісії.