Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ У ВСІХ ОКРУГАХ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ВИЗНАЧЕНО ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, НА БАЗІ ЯКИХ БУДУТЬ СКЛАДАТИ ТЕСТУВАННЯ ОСОБИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ, – ВІКТОРІЯ ГРОБОВА

Під час формування мережі пунктів тестування буде враховано можливість проходження зовнішнього оцінювання особами з особливими освітніми потребами, яким буде створено спеціальні умови на пунктах проведення ЗНО

 За словами директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, у кожному окрузі визначено заклади освіти, на базі яких буде проводитися зовнішнє незалежне оцінювання для осіб з особливими освітніми потребами. Зокрема це Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (корпус А), державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище», Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Конотопської міської ради, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради, державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», комунальна організація «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради Сумської області».

У цих закладах наявні пандуси, проводиться робота щодо облаштування туалетних кімнат універсальною кабіною, доступною для осіб, які пересуваються на колісних кріслах, придбання столів, придатних для письма на інвалідному візку.

Довідково. Минулого року на Сумщині було 14 учасників ЗНО, які потребували допомоги перекладача жестової мови в аудиторії під час проведення тестування; глухі та особи з порушенням слуху; особи з порушенням зору; особи з порушенням опорно-рухового апарату; особи, яким встановлено електрокардіостимулятор або інший електронний пристрій; особи, які потребували періодичного здійснення індивідуальних медичних процедур та особи, які мали захворювання, що потребували постійного медичного нагляду.