Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЯК НА СУМЩИНІ ЦЬОГОРІЧ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ НАУКИ: ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА ОСВІТЯН

У нараді 6 квітня 2021 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, присвяченій обговоренню заходів щодо проведення Дня науки, узяли участь керівники та представники закладів вищої освіти, наукових установ обласного центру

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА запропонувала цьогоріч відзначити День науки у форматі наукового «пікніка» в середмісті міста Суми, у рамках якого всі науковці будуть мати можливість популяризувати власні розробки, ідеї і технології, привернути увагу громадськості до своїх досягнень. Пропозицію підтримано всіма учасниками наради.  

Окрему увагу приділено обговоренню пропозицій щодо відзначення наукових, науково-педагогічних працівників, студентів та аспірантів закладів вищої освіти та наукових установ Сумщини нагородами Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Також розглянуто умови проведення Конкурсу наукових проєктів та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених «Інноваційний розвиток Сумщини».

Вікторія Гробова висловила сподівання, що епідемічна ситуація в області нормалізується, і буде можливість провести всі заходи і реалізувати всі задуми.