Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ Й МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИХ КОНКУРСАХ: ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Захід для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти проведено в онлайн-режимі 08 жовтня 2021 року. У рамках обласного семінару обговорено організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів освіти до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури й мовно-літературних конкурсах

Про проведення І-ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2021/2022 навчальному році розповіла методист з української мови та літератури комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Ольга КОНОНЕНКО. Вона детально окреслила специфіку проведення олімпіади в очному та дистанційному форматах; зосередила увагу на практичному застосуванні можливостей інтерактивного додатку LearningApps.org та онлайн-сервісу Google Forms під час підготовки учнів до олімпіад; ознайомила з організаційно-методичними аспектами підготовки учнів до мовно-літературних конкурсів та наголосила на важливості формування особистості, патріота та інноватора шляхом участі учнів у Всеукраїнській грі «Соняшник»; висвітлила питання використання навчальних технологій та інтерактивних вправ із метою зацікавлення учнів до вивчення української мови та літератури й участі в мовно-літературних конкурсах.

З досвідом роботи щодо системи підготовки учнів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури поділилася Олена КОЛЕНЧЕНКО, учитель української мови та літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 м. Суми.

Учитель української мови та літератури Сумської гімназії № 1 м. Суми
Алла БАЄВА поділилася досвідом роботи щодо особливостей підготовки учнів до мовно-літературних конкурсів в умовах дистанційного навчання та практичного використання віртуальної дошки Lino it, Jamboard.

Учасникам семінару надано методичні рекомендації.