Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗНО-2017 року на Сумщині розпочнеться 23 травня

«Освітяни Сумщини мають зробити все можливе, щоб у 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання пройшло також на належному рівні, як і попереднього року», − зазначила під час селекторної наради тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова.

Графік проведення ЗНО-2017:

українська мова і література – 23 травня

іспанська мова – 25 травня

німецька мова – 25 травня

французька мова – 25 травня

англійська мова – 29 травня

математика – 31 травня

історія України – 2 червня

російська мова – 6 червня

біологія – 8 червня

географія – 12 червня

фізика – 14 червня

хімія – 16 червня.

Усього в Сумській області буде функціонувати 31 пункт тестування.

Із 03 до 19 травня 2017 року триває реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У цей період можуть зареєструватися лише учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги зареєструватися в основний період.

Окрім звичного пакета реєстраційних документів таким особам потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус (посвідчення учасника бойових дій, довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції, паспорт громадянина України (або одного з батьків (опікунів) тощо).

Також у додатковий період можуть зареєструватися особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту. Усю необхідну інформацію вони можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У ході селекторної наради представники усіх служб (Департамент освіти і науки, управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, Головне управління Національної поліції в Сумській області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Управління поліції охорони в Сумській області, Сумський обласний вузол спеціального зв’язку) звітували про готовність до проведення ЗНО-2017.