Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

У Сумській області здійснюється підготовка до проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2017 року

Про стан організації та підготовки до літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2017 року говорили під час семінару-наради для працівників управлінь (відділів) освіти (освіти і науки, освіти, молоді та спорту) міських рад, міськвиконкомів, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, що відбулася в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 16 травня 2017 року за участю тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олени Попової.

Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

 «Улітку 2017 року заплановано функціонування 675 освітянських закладів оздоровлення та відпочинку, що більше від плану минулого року на 2 одиниці.  Загалом до освітянських таборів цього року планується залучити понад 40 856 дітей віком від 7 до 17 років, що становить 45,8% від контингенту учнів», − інформувала Олена Іванівна.

Вона зазначила, що органи управління освітою, навчальні заклади мають докласти зусиль для створення належних умов для організації змістовного, цікавого відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді. Особливу увагу слід приділити дітям пільгових категорій. Варто використати можливості відпочинкової зміни та організувати роботу мовних таборів для підвищення компетентності дітей та молоді у володінні іноземними мовами.

Під час наради висвітлювалися питання нормативно-законодавчої бази, організації харчування, проведення виховної, національно-патріотичної та превентивної роботи в закладах оздоровлення та відпочинку,  діяльності літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів та залучення іноземних волонтерів до роботи в них.