Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Нарада з керівниками органів управління освітою

Широкий спектр питань освітньої галузі обговорювали під час наради з керівниками органів управління освітою, що відбулася 24 травня 2017 року в Департаменті освіти і науки за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори та тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту освіти і науки Олени Попової.

Свідомо підходити до освіти закликав присутніх управлінців Микола Подопригора. «Роль людини в історії загострюється, особливо в період реформ. Ми − учасники початку реформи освіти. Будь-яка наша дія чи бездіяльність автоматично відображається на сприйнятті нововведень соціумом», − зазначив Микола Анатолійович.

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації акцентував увагу присутніх на налагодженні співпраці з депутатами районних рад, вагомості розвитку спортивної освіти в області, змістовій наповненості та профільній спрямованості опорних навчальних закладів. «Опорна школа повинна відрізнятись від інших освітніх закладів не тільки назвою, вона – зразок для наслідування», − підсумував Микола Подопригора.

На необхідності докласти всіх зусиль, щоб реформа спрацювала, наголосила тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Олена Попова. «Мудрий державницький підхід і зважений аналіз на місцях, ось ті підвалини, що забезпечать успіх управлінських рішень в області», − зазначила Олена Іванівна.

Вона охарактеризувала особливості створення нового освітнього середовища на Сумщині, потребу підвищення професійної компетентності учителів, упровадження нового Державного стандарту початкової освіти в перших класах навчальних закладів, вагомість юридичного оформлення опорних шкіл, їх відповідність загальноприйнятим вимогам до освітніх закладів такого типу.

У формі усного діалогу учасники наради обговорили проблемні питання функціонування галузі «Освіта» в Сумській області та оптимальні шляхи їх вирішення.