Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Актуальні проблеми професійно-технічної освіти та пошук шляхів їх вирішення

На базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 04 вересня 2017 року відбулася нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів Сумської області під модеруванням директора Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори.

У ході роботи було обговорено актуальні проблеми професійно-технічної освіти Сумщини з метою пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова акцентувала увагу присутніх на стані розвитку та особливостях функціонування зазначеної галузі, необхідності її модернізації, приведенні приміщень навчальних закладів у відповідність із санітарно-гігієнічними вимогами, гострій потребі вдосконалення освітнього менеджменту в професійно-технічних навчальних закладах. Куратор освітньої галузі підкреслила необхідність популяризації професійно-технічної освіти в регіоні та за його межами для розширення кількісних та географічних рамок учнівського контингенту.

На специфіці формування державного замовлення в новому 2017/2018 навчальному році, її негативних тенденціях, потребі у приведенні до логічного завершення процесу оформлення майнових комплексів наголосив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора. Микола Анатолійович закликав учасників наради не зволікати з вирішенням проблем професійно-технічної освіти, адже її роль на сучасному етапі суспільного розвитку важко переоцінити.

Під час конструктивного діалогу з директорами професійно-технічних навчальних закладів було проаналізовано стан профтехосвіти області на сьогодні, її нагальні потреби, здійснено планування алгоритмів вирішення актуальних проблем, поставлено конкретні завдання та терміни їх виконання, дано необхідні рекомендації.