Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Динаміка готовності навчальних закладів до освітніх нововведень

Практичну реалізацію алгоритму вдосконалення навчального закладу в рамках Концепції нової української школи вивчали під час робочої поїздки  до Недригайлівського району  голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

У Недригайлівській опорній школі посадовці ознайомилися з динамікою змін закладу в процесі створення оптимальних умов для надання якісної освіти учням: оснащення навчальних кабінетів сучасним обладнанням, розширення матеріально-технічної бази, поповнення методичного арсеналу новими формами роботи тощо.

У школі навчається 565 учнів із 17 населених пунктів, розташованих на території Недригайлівської селищної, Сакунихської, Засульської, Курманівської та Іваницької сільських рад. Організованим підвезенням до навчального закладу та у зворотному напрямку охоплено 81 учня із 14 населених пунктів трьома шкільними автобусами. Із 2017 року два перших класи (44 учні) працюють за експериментальним проектом «Нова українська школа» щодо впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.

«Ми бачимо, як потроху ламаються стереотипи, із запровадженням реформ в освітній сфері ми поступово змінюємо ставлення до дітей та до системи навчання», – зазначив Микола Клочко.

Очільник області також підкреслив позитивні зміни в системі професійно-технічної освіти району.

На позитивній динаміці підготовки закладів області до впровадження освітніх нововведень наголосила Вікторія Гробова, звернувши увагу на те, що працювати є над чим і всі учасники освітнього процесу налаштовані на активну діяльність для загального успіху.