Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Консолідація зусиль заради успіху загальної справи

Освітянська галузь переживає період актуальних нововведень, які потребують консолідації зусиль керівників органів управління освітою обласного, місцевих рівнів та органів виконавчої влади.  З метою створення сприятливих умов для реалізації нового освітнього простору 07 вересня 2017 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду під модеруванням директора Департаменту Вікторії Гробової за участю заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори.

На необхідності розробки спільних заходів та постійного контролю з боку представників органів управління освітою за процесом створення освітнього середовища в навчальних закладах області наголосила Вікторія Гробова. «Тільки особиста відповідальність кожного в спільній справі реформування освітньої галузі дасть позитивні результати»,− підсумувала директор Департаменту.

Окремі аспекти втілення нововведень у Сумській області проаналізував Микола Подопригора, підкресливши потребу в подальшій оптимізації мережі навчальних закладів регіону. «Наше спільне завдання – забезпечення якісної освіти», – акцентував Микола Анатолійович. Посадовець зауважив, що останнє можливо за умови підвищення компетентності педагогічних працівників, зокрема, учителів початкових класів, які працюватимуть за проектом нового Державного стандарту початкової освіти. Також заступник голови облдержадміністрації висловив подяку освітянам за якісну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та сподівання на такі ж високі результати в подальшому.