Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення у 2017 році конкурсу

 з виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг (соціально-педагогічні, психологічні послуги для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах) 

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) оголошує конкурс з виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг (соціально-педагогічні, психологічні послуги для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах) у рамках виконання Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2017 рік,  затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 24.02.2017 (далі – конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до Порядку здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013р. № 324.

Умови проведення конкурсу

Конкурс на залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг оголошується для надання комплексного пакету соціально-педагогічних, психологічних послуг громадянам (особи, які перебувають у складних життєвих обставинах): консультація, методичні поради, організація    індивідуального навчального, виховного та корекційного  процесів,  дозвілля, спортивно-оздоровчої, технічної  та  художньої  діяльності тощо. 

Умови проведення конкурсу, затверджені наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 20.04.2017 № 242-ОД, додаються.

До фінансування соціальних послуг в межах конкурсу залучаються кошти обласного бюджету в обсязі 120 тис. гривень.

Вимоги до конкурсної пропозиції 

1. Конкурсна пропозиція складається з 2 примірників за формою, що додається (Форма 1).

2. До Конкурсної пропозиції  учасники конкурсу додають  документи: 

1) учасники конкурсу - юридичні особи:

 копії установчих документів (копію статуту або положення, засвідчені в установленому порядку);

 баланс за попередній рік;

довідка територіального органу ДФС про відсутність податкового боргу, видана не пізніше ніж за місяць до подання конкурсної пропозиції.

 2) учасники конкурсу - фізичні особи-підприємці:

 копію паспорта і податкової декларації про майновий стан і доходи та/або податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця за попередній рік;

довідка територіального органу ДФС про відсутність податкового боргу, видана не пізніше ніж за місяць до подання конкурсної пропозиції.

Повний комплект конкурсної документації необхідно подати до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м.Суми, вул. Прокоф’єва, 31, 2 поверх, 7 каб. За цією ж адресою можна отримати форму конкурсної пропозиції.

Контактна особа: Макарова Світлана Анатоліївна, телефон для довідок: 31-01-45.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної документації, мають бути пронумеровані та скріплені. Подана конкурсна документація не повертається учаснику конкурсу.

Конкурсна документація подається в окремому запечатаному конверті (зразок оформлення конверта).

Конкурсна документація, надіслана факсом або електронною поштою, не розглядатиметься.

Кінцевий термін приймання конкурсної документації – 20 травня 2017 року. Конкурсна документація подана після закінчення встановленого терміну не розглядатиметься.

Необхідні консультації можна отримати в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м.Суми, вул. Прокоф’єва, 31, 2 поверх, 7 каб.

Конкурсна комісія оцінює конкурсні пропозиції за такими критеріями:

1) відповідність діяльності учасника конкурсу критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги;

2) фінансовий стан учасника конкурсу, у тому числі наявність кредиторської заборгованості, можливість надання послуг за власний рахунок з вартісною оцінкою соціальних послуг, стан матеріально-технічної бази;

3) досвід учасника конкурсу у сфері надання соціальних (соціально-педагогічних, психологічних ) послуг;

4) кваліфікація персоналу, який залучається до надання соціальної послуги, у тому числі наявність відповідної освіти та досвіду роботи;

5) планована кількість отримувачів соціальних послуг;

6) вартість соціальних послуг, соціальне замовлення яких передбачається здійснити.

Конкурсні пропозиції оцінюються за кожним з критеріїв за шкалою від 0 до 10 балів.

План проведення у 2017 році конкурсу з виконання соціального замовлення на надання соціальних послуг (соціально-педагогічні, психологічні послуги для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах).