Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Звернення громадян

Останнє оновлення: 11 січня 2020 року, 10:00

Звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул.Прокоф’єва, 38, м. Суми, 40016, або звернутися до керівництва Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відповідно до графіка прийому громадян з особистих питань.

Порядок звернення

1. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина та викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) особисто із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслано з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Надіслати звернення до керівництва  Департаменту  освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

 

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації:  

 Гробова Вікторія Павлівна

 Телефон:  (0542) 63-51-00

 У прийомні дні з 10.00 до 12.00 до керівництва можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» (0542) 36-10-97

 

За консультацією та попереднім записом можна звернутися до відповідальної особи за організацію особистого прийому громадян за телефоном:

 (0542) 36-22-37, Бердник Тетяна Олексіївна, провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, звернень громадян та контролю, 4 поверх, кабінет 32.

 

Урядова "гаряча лінія" 

Номер телефону державної установи «Сумський обласний контактний центр»

Графік прийому громадян 

Графік надання безоплатної первинної правової допомоги 

Графік роботи телефонної "гарячої лінії" 

Контакти радника з питань внутрішньо переміщених осіб

Графік роботи "Телефону довіри" при Сумському обласному центрі соціально-психологічної допомоги

Нормативна база

Зразок заяви 

Зразок заяви про надання архівної довідки 

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями громадян 

Роз'яснення актуальних питань